Täname

Mis on antud auga, võta vastu tänuga

2019/20 õppeaasta

* Täname Jane ja Tarmo Sälikut ning Roadwolf OÜ-d kelle hooliva suhtumise toel sai iga Tammiste lasteaia laps ja töötaja liikluspäeval endale helkuri.

* Täname lapsevanemaid, kes hoolekogu eestvedamisel, üllatasid õpetajate päeval töötajaid maitsvate suupistetega.

* Täname peresid, kes toetasid hoolekogu liikmete ideed ja võimaldasid oma lapsele õpetajate päeval puhkepäeva või osaajalise lasteaiapäeva. Täname vanemaid, kes valvasid laste und. Täname Sind - Maarja Ploom, Margit Susi, Emili Tamar!

* Täname vanemaid, kes valvasid laste und tuleohutuse koolituse ajal 23. oktoobril 2019. Täname Sind - Kadi Viital, Triin Eesaru, Liina Kolessova!

 

2018/19 õppeaasta

* Täname Lennely Säliku vanemaid Jane ja Tarmo Sälikut ja Roadwolf OÜ-d, kelle algatusel ja heategevuse korras sai augustis 2019 kogu Tammiste lasteaia liiklusväljak värske värvikatte. Suur, suur tänu panuse eest laste kasvukeskkonna rikastamisel!

* Täname Eliitehitus ja Viimistlus OÜ projektijuhti Aleksei Laanemetsa ja õpetaja Oksana Laanemetsa,  kes rajasid heategevuse korras lasteaia õuealale sensoorse mängukeskuse. Suur, suur tänu panuse eest laste kasvukeskkonna rikastamisel! 

* Täname Kuusekäbi nupsude rühma hoolekogu liiget Toivo Sillandit, kelle eestvedamisel sai teoks talgupäev L, 25. mail 2019. Talgupäeval peitsiti Tammiste lasteaia mänguväljaku atraktsioonid ja korrastati turvaalad. Suur, suur tänu tehtud töö eest - Toivo ja Moonika Sillandi, Meeli ja Hiie Vent, Jaana Annuk, Reijo Ornefeldt, Liina Kolessova, Sigrid Moks, Madis Sillamo ja Oksana Laanemets!

* Täname lapsevanemaid, kes valvasid laste und üldkoosoleku ajal 22. mail 2019. Täname Sind - Raili Lilletai, Käthy Saartson, Liina Kolessova, Kyllikki Hütti, Jane Sälik!

* Täname Kuusekäbi nupsude rühma lapsevanemaid  - perekond Sillandit, perekond Rähni ja Maarja Ploomi, tänu kellele jõudsid kuulsad sportlased tervisenädalal meie lasteaeda!

 

 

2017/18 õppeaasta

* Täname Lennely Säliku vanemaid Jane ja Tarmo Sälikut, kelle hooliva suhtumise toel sai iga Tammiste lasteaia laps ja töötaja endale helkuri ning Kastaninublude rühm helkurvestid.

* Täname Ketryn Tallinna isa Indrek Tallinnat ja Gjensidige kindlustust, kelle abiga sai iga Tammiste lasteaia laps endale rullhelkuri.

 

 

TÄNAME KOOSTÖÖPARTNEREID!

 

                                         Mis ühele suur, see teisele väike,

                                           mis ühele kuu, ju teisele päike. 

                                                                                            Juhan Liiv

 

Täname teid head koostööpartnerid südamega tehtud töö ja lastele pühendatud aja eest!

  • Politsei- ja Piirivalveamet
  • Jannseni Hambaravi
  • Pärnu Haigla Tastusravi- ja heaolukeskus, turundusspetsialist Errit Kuldkepp
  • Urge raamatukogu
  • Rajaleidja keskus
  • Päästeamet
  • Maanteeamet
  • Pärnu Rotary Klubi